Máte dotaz, na který jste nenašli odpověď na našem webu? Pište na koronavirus@plzen.eu

Městská policie posunuje lhůtu pro vyřízení dopravního přestupku

V souvislosti s nouzovým stavem přijala Městská policie Plzeň několik opatření. Výzvy pro nepřítomného pachatele dopravního přestupku, které řidiči nalezli za stěračem svého vozu po 13. říjnu 2020, bude možné na služebnách vyřešit ve lhůtě 14 dnů po skončení nouzového stavu. Do té doby nebudou strážníci předávat tyto přestupky k dořešení správnímu orgánu.

Dalším opatřením je omezení vstupu návštěv do Útulku pro zvířata v nouzi v Daimlerově ulici od 22. října. „Vstup bude umožněn pouze majitelům ztracených zvířat pro vyzvednutí odchyceného zvířete, a to jen po předchozí telefonické domluvě na čísle 724 317 314,“ uvedla Jana Pužmanová, tisková mluvčí Městské policie Plzeň.

Městská policie vyzývá občany obviněné z přestupku, aby k zaplacení vydaného příkazového bloku na pokutu, kterou na místě nezaplatí, upřednostnili způsob úhrady bankovním převodem. „Při placení je vždy nutné uvést bankovní spojení a variabilní symbol uvedený na poštovní poukázce typu A, kterou obdrželi od strážníka,“ dodala Jana Pužmanová.

Všechny aktuality